Poziv na webinar „Inovativnost u nastavi kroz promjenu pedagoškog pristupa – metoda obrnute učionice“

Centar za e-učenje Sveučilišnog računarskog centra (Srce) organizira webinar pod nazivom Inovativnost u nastavi kroz promjenu pedagoškog pristupa – metoda obrnute učionice u četvrtak, 16. veljače 2023. godine s početkom u 11.00 sati.

Na webinaru će biti predstavljena primjena metode obrnute učionice (FC, engl. flipped classroom) kao inovativne pedagoške metode, koja se dobro uklapa u novu paradigmu učenja i poučavanja.  Webinar je namijenjen nastavnicima u sustavu visokog obrazovanja, kao i svim  zainteresiranim korisnicima.

Gost predavač je prof. dr. sc. Mirza Žižak s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a za sudjelovanje je potrebna prijava.

Više detalja možete pronaći na poveznici.

S poštovanjem.